hobby potřeby

Porcelaine 150 Marker (1,2 mm), sada 3 ks

-44%
Skladom 1 bal.
Kód produktu 020240
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca Pebeo
Pôvodná cena 276,86 Kč

Prečo nevidím ceny

Popis produktu

Porcelaine 150 marker jsou tekuté barvy na porcelán ve fixu připravené k okamžitému použití. Odstíny fixů je lze vzájemně míchat . Barvy jsou hluboké a lesklé, průhledné nebo krycí, mají smaltovací nebo glazurovací povrch pro zapečení. Lze je aplikovat na žáruvzdorné materiály jako porcelán, hrnčířské nádoby, kovy, ocel, sklo a pod.

Použití: Vyčistěte a odmastněte si základ na který chcete malovat (například hrnek). Fixku pořádně zatřeste před odstraněním víčka. Po protřepání fixu ji na několik minut otočte hrotem svisle dolů, aby barva stekla do hrotu. Následně odstraňte víčko a přitlačováním hrotu o podklad fix napumpujte. Nakreslete svůj motiv na porcelánový základ (hrnek). Po dokončení kreslení nechte celý motiv zaschnout alespoň 24 hodin. Hrnek s uschlým motivem následně zapékáme 35 minut při teplotě 150 °C v domácí troubě. Vypálený motiv je zafixován a lze odekorovaný porcelán mýt v myčce nádobí.

Upozornění: Barvy není vhodné nanášet na místa, která mohou být v kontaktu s jídlem či pitím . Doporučujeme kreslit po vnější straně hrníčků a misek, nebo na okraje talířů.

Sada obsahuje:

3x fix na porcelán (velikost hrotu 1,2 mmm) v odstínech: Marseille yellow, Scarlet red, Lapis blue