Plátna, skicáky a štětce

Silikonový štětec, 2 hroty, bílý

Skladom 0 bal.
Kód produktu CF5005
Farba
Materiál
Rozmery
Výrobca

Prečo nevidím ceny

Popis produktu

Silikonový štětec se vám bude hodit zejména při malování, ale můžete je použít i při modelování s polymerovými nebo samoschnoucími plasty či keramikou. Díky pevným hrotům jsou ideální pro práci se silnějšími barvami, jako jsou olejové nebo akrylové barvy, a také pro nanášení hustých modelovacích past. Barvu dokonale promíchají a nanesou na podklad, navíc jejich pevné hroty umožňují vytvářet různé vzory. Jemnější hroty si dobře rozumí s vodou ředitelnými a tekutějšími barvami. U akvarelu vám poslouží nejen při učení nových stylů malby, ale také při práci s maskovací tekutinou. Jejich hrot se snadno omývá a maskovací tekutina ho nezničí jako u tradičních štětců. Tím, že mají hroty odolné vůči teplu, jsou také skvělé pro enkaustiku.

Silikonové štětce jsou také skvělým nástrojem pro roztírání uhlíků a pastelů, vytváření přesných otisků nebo odstraňování barvy z podkladu.

Silikonový štětec je oboustranný, na jedné straně má plochý, rovný konec a na druhé straně plochý, zkosený hrot. Obě plochy jsou široké 10 mm.

Celý štětec je dlouhý přibližně 135 mm.